Salmo rybarske voblery frisky FR7DR

Kód: 354 790
Neohodnotené
Značka: SALMO
€5,22
predaj skončil
Variant
Wobler SALMO FRISKY, dvojdielny, dĺžka 7 cm, váha 9,0 g, plávajúci, hĺbka ponoru 2,0/3,5 m, štíhly wobler v tvare rybky s agresívnym a plynulým pohybom, má 2 trojháčiky č.6.

Detailné informácie

Podrobný popis

Salmo rybárske voblery frisky FR7DR
Hľadáte tu správnu nástrahu na lov zubáča? Ponúkame vám dvojdielne Salmo voblery s agresívnym chodom krorým neodolá žiadny zubáč alebo iný dravec. Wobler vhodný na strednú prívlač a lov na jazerách, ale aj riekach pre lov zubáčov, jalcov, ostriežov, pstruha ale aj šťuky.

Hlavné dôvody ku kúpe Salmo rybarske voblery frisky FR7DR
- Neodolateľné farby
- Plávajúci, hĺbka ponoru 2,0/3,5 m
- Agresívny chod

SALMO špičkové voblery a umelé nástrahy
Spoločnosť SALMO bola založená v roku 1991 v Poľsku. Jeho zakladateľmi boli Piotr Piskorski a Radosław Zaworski. Na svete neexistuje žiadna iná firma ktorá spája vášeň z rybolovu a poznatky z biológie rýb tak ako SALMO. Spoločnosť SALMO prvýkrát vystavila svoje výrobky a voblery v Ženeve v roku 1995 a odvtedy nevynechala žiadne veľké veľtrhy a v súčasnosti má poľský výrobca distribútorov vo viac ako 40 krajinách na všetkých kontinentoch. Každá návnada je samozrejme jednotlivo testovaná a nastavená tak aby podliehala dôkladnej, viacstupňovej kontrole kvality. Viac ako 90% úkonov je založených na manuálnej práci. Špičková kvalita a poznatky z biológie rýb radia SALMO medzi TOP výrobcov umelých nástrah a voblerov.

Dodatočné parametre

Kategória: Nástrahy
tabulky: <table class="WithBorder"><tr><td>model</td><td>verzia</td><td>dĺžka(cm)</td><td>váha(g)</td><td>háčiky</td><td>odporúčaný silon (mm)</td><td>hĺbka potopenia(m)spinning/trolling </td></tr><tr><td>FR7DR</td><td> plávajúci</td><td> 7,0</td><td> 9,0</td><td> dva - č. 6</td><td> 0,20</td><td> 2,0 / 3,5</td></tr></table>
Verzia voblera: plávajúci
Dĺžka voblera v [ cm ]: 6-7
Ponor voblera: prívlač [ m ]: 1,6-2
Ponor voblera: trolling [ m ]: 3,1-4
Počet dielov voblera: dvojdielne voblery
flash: 354_788.html
Naskladnené: 05.10.2021
poradové číslo: 12354
mnozstvo skladom: 15

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: