Salmo hladinové voblery 7cm/12,5g FURY POP 7

Kód: 354 3050
Neohodnotené
Značka: SALMO
€14,50
Skladem (2 ks)
Variant
Wobler SALMO FURY POP s dĺžkou 7cm a hmotnosťou 12,5g je hladinový vobler s dvomi extrémne ostrými trojhákmi. Povrch voblera je potiahnutý semišom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Salmo hladinové voblery 7cm/12,5g FURY POP 7


Hladinové voblery SALMO FURY POP sú špeciálne bez lopatky, vďaka čomu rozrážajú vodu a tak vytvárajú neodolateľný pohyb a zvuk. Dravcov zaujmú lákave farebné prevedenia voblerov ale taktiež veľké oči a pierka osadené na poslednom trojháku. Pre maximálne zefektívnenie nástrahy bola do vobleru zabudovaná hrkálka. Takto vyzbrojená umelá nástraha neunikne pozornosti žiadnemu dravcovi v okolí. Celý vobler je potiahnutý mäkkým materiálom podobným semišu, čo pridáva nástrahe stabilitu a znižuje šancu zamotania trojháčikov do vlasca. Dva extrémne pevné a ostré trojháčiky sa postarajú o dokonalé zaseknutie dravca. Výborná umelá nástraha pre lov boleňa, šťuky alebo jalca. S nástrahami SALMO FURY POP 7 sa výborne nahadzuje.

Dôvody ku kúpe Salmo hladinový vobler 7cm/12,5g FURY POP 7
- Hladinový
- Hŕkajúci
- Povrchový mäkký materiál
- Zadný trojhák osadený pierkami
- 7cm / 12,5g
- Neodolateľné farebné variácie
- Pevné a ostré trojháky

SALMO špičkové voblery a umelé nástrahy
Spoločnosť SALMO bola založená v roku 1991 v Poľsku. Jeho zakladateľmi boli Piotr Piskorski a Radosław Zaworski. Na svete neexistuje žiadna iná firma ktorá spája vášeň z rybolovu a poznatky z biológie rýb tak ako SALMO. Spoločnosť SALMO prvýkrát vystavila svoje výrobky a voblery v Ženeve v roku 1995 a odvtedy nevynechala žiadne veľké veľtrhy a v súčasnosti má poľský výrobca distribútorov vo viac ako 40 krajinách na všetkých kontinentoch. Každá návnada je samozrejme jednotlivo testovaná a nastavená tak aby podliehala dôkladnej, viacstupňovej kontrole kvality. Viac ako 90% úkonov je založených na manuálnej práci. Špičková kvalita a poznatky z biológie rýb radia SALMO medzi TOP výrobcov umelých nástrah a voblerov.

Dodatočné parametre

Kategória: Nástrahy
Naskladnené: 10.08.2018
poradové číslo: 55222
mnozstvo skladom: 12

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: