Qantica Tacti-X Sprej 50ml šťuka ostriež zubáč

Kód: 1285 785
Neohodnotené
€5,60
na sklade > 5 ks
Spray na zvýšenie atraktívnosti nástrahy na lov dravcov ako: lov šťuky, lov ostrieža alebo lov zubáča použiteľný na všetky umelé nástrahy alebo mŕtvu rybku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Qantica Tacti-X Sprej 50ml šťuka ostriež zubáčQantica Tacti-X Sprej 50ml posilňovač v spreji, jeho použitie v krátkom čase zväčšuje intenzitu záberu. Veľmi ľahké použitie bezprostredne pred nahodením sa nástraha nastrieka. Vo vode sa ihneď uvoľňuje vôňa. Nenahraditeľný pomocník pri love dravých rýb ako sú zubáč, ostriež a šťuka. Možnosť použitia na umelé nástrahy ako sú vobler, twister, kopyto atd. Veľmi dobre funguje aj na mŕtve rybky, kedy zanecháva olejovú stopu v okolí a dráždi dravca k záberu. Jednoduchá aplikácia pomocou rozprašovača.Dôvody ku kúpe Qantica Tacti-X Sprej 50ml šťuka ostriež zubáč:
  •  Lov dravcov

  •  Zvyšuje intenzitu záberov

  •  Rozprašovač

  •  Jednoduchá aplikácia

  •  Použitie pre: voblery, gumené nástrahy, mŕtve rybkyQANTICATradícia značky Qantica začala už v roku 1996 s ročnou produkciou viac ako 100 ton. Neustále zlepšovanie a riešenie požiadaviek koncových rybárov nám pomohlo vyrábať vysoko-kvalitné a účinné nástrahy na lov kapitálnych rýb. U výrobkov QANTICA ide v prvom rade o kvalitu a zaplatíte len za reálnu cenu produktu. Každý výrobok je dlhodobo testovaný a poznatky sú implementované do ich zlepšovania. Preto veríme, že si z našich viac ako 500 produktov nájdete ten Váš obľúbený a dokážete pochytať čo najviac rýb.

Dodatočné parametre

Kategória: Nástrahy
Naskladnené: 04.10.2021
poradové číslo: 63176

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: