QANTICA CARP carp mix - 1kg

Kód: 1285 015
Neohodnotené
€2,15
18 dní od objednania
Variant
QUANTICA carp mix je vnadiaca zmes s množstvom príchutí, stačí si vybrať tú vašu obľúbenú. Krmivo je určené pre lov kaprov a kaprovitých rýb.

Detailné informácie

Podrobný popis

QANTICA CARP carp mix - 1kg


Quantica carp mix je veľmi obľúbená kŕmna zmes vyrábaná od roku 1996 v množstve 50 ton ročne. Stačí pridať približne 3dcl vody, premiešať a po pár minútach je krmivo nachystané do krmitka alebo na klasické vnadenie. Carp mix obsahuje vo svojom zložení hrubšie zložky, ktoré kapry vyslovene milujú pri zbieraní potravy. Vhodným prídavkom do kŕmenia je napríklad konzervová kukurica ale kostný červ.

Príchute vhodné do studenej vody:
- Ananás-Rum
- Med-Chilli
- Koriander
- Cesnak

Príchute vhodné do teplej vody:
- Jahoda
- Ryba halibut
- Patentka
- Krill

Dôvody ku kúpe QANTICA CARP carp mix - 1kg
- Množstvo účinných príchutí
- Stredná lepivosť
- Celoročné kŕmenie
- Lov kapra a bielej ryby
- Dobrá cena

QANTICA
Tradícia značky Qantica začala už v roku 1996 s ročnou produkciou viac ako 100 ton. Neustále zlepšovanie a riešenie požiadaviek koncových rybárov nám pomohlo vyrábať vysoko-kvalitné a účinné nástrahy na lov kapitálnych rýb. U výrobkov QANTICA ide v prvom rade o kvalitu a zaplatíte len za reálnu cenu produktu. Každý výrobok je dlhodobo testovaný a poznatky sú implementované do ich zlepšovania. Preto veríme, že si z našich viac ako 500 produktov nájdete ten Váš obľúbený a dokážete pochytať čo najviac rýb.

Dodatočné parametre

Kategória: Nástrahy
Naskladnené: 13.10.2021
videa: <div><iframe width="255" height="143" src="//www.youtube.com/embed/bqO5lK3h_oE?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe></div>
poradové číslo: 53599
heureka dostupnost: 18
mnozstvo skladom: 86

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: