Prívlačová šnúra Quantum Smoke Braid Jigging line 150m

Kód: 44 2385020 44 2385015 44 2385010 44 2385008 44 2385006 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: ZEBCO
€48,40
Skladem (1 ks) nedostupné 18 dní od objednania 18 dní od objednania nedostupné Zvoľte variant
Variant
Prívlačová šnúra Quantum Smoke Braid Jigging line je spletaná z 8 vlákien a vyrábaná priamo v Japonsku. Má jemný, skoro guľatý povrch ktorý veľmi dobre prelietava cez očká.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prívlačová šnúra Quantum Smoke Braid Jigging line 150mOznačenie „Smoke“ je v rámci prívlačovej značky Quantum nositeľom nekompromisného a absolútne špičkového náradia! Hmatateľným dôkazom sú aj naše úspešné série prútov a navijakov. Po dlhej vývojovej a testovacej fáze k nim pribúda aj skutočne výnimočná pletená šnúra s High-End parametrami – „Smoke Braid Jigging Line“! Materiál spletený z 8 prameňou sa vyrába v Japonsku, je hodvábne jemný, kĺže cez očká ako „po masle“ a je absolútne bez rušivého trecieho šelestu! Všetky vymenované prednosti sa osvedčili zvýšenými úlovkami pri testoch po celom svete. Šnúra má skoro gulatý profil a nadpriemerne vysokú nosnosť. V najdôležitejších PE triedach – od 0,6 PE až po 2,0 PE – pokrýva pletená šnúra „Smoke Braid Jigging Line“ všetky mysliteľné prívlačové techniky lovu s gumovými nástrahami od mikrotechník až po tie nejťažšie. V optimálnej žltej farbe „Sight Yellow“ je dobre viditeľná za všetkých svetelných podmienok. V ponuke je  5 priemerov na cievkach so 150m návinom.Dôvody ku kúpe prívlačová šnúra Quantum Smoke Braid Jigging line 150m:
  • Spletená z 8 vlákien

  • Vyrobená v Japonsku

  • Hodvábne jemný povrch

  • Extrémne tichá

  • Vysoká nosnosť                                

Prívlačový špecialista QuantumNajjemnejšie náčinie na najtvrdších protivníkov pre prívlač a chytanie pstruhov. Špecialista Quantum je plne oddaný precvičovaniu jeho rybárskej vášne s konkrétnym druhom nástrah a náčinia ktorý je následne dotiahnutý do dokonalosti. Neuspokojí sa len s priemernými vecami, vždy chce maximum a to najlepšie pre svojich zákazníkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Vlasce
Naskladnené: 18.01.2021
poradové číslo: 61160
mnozstvo skladom: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: