Pelety Carp Food Ultra Fish Pellet čierny halibut 5kg

Kód: 199 23061
Neohodnotené
€21

Zvoľte variant

Veľké 5 kg balenie ideálne pre zakrmovanie a plnenie PVA. Vyrobené zo špičkových ingrediencií, ktoré zaručia intenzívnu rybaciu chuť a arómu.

Detailné informácie

Varianta: Priemer: 4mm
sklad 5 ks | 199 23061
€21

Podrobný popis

Pelety Carp Food Ultra Fish Pellet čierny halibut 5kgRybárske pelety špičkovej kvality s obsahom rybej múčky a oleja, ktoré im dodávajú jedinečnú intenzitu, rybaciu chuť a arómu. Pelety Carp Food Ultra Fish Pellet čierny halibut sú plné vitamínov, aminokyselín a stopových prvkov. Pri love uvoľňujú rybí olej, ktorý je jednou z látok, ktorá láka ryby najviac. Vhodná štruktúra zaisťuje optimálnu prevádzku a intenzívne lákanie kaprov. Rôzne priemery (4, 6, 16mm) umožňujú množstvo využitia pri love či už sa jedná o lov kaprov, bielej ryby alebo pstruhov. Menšie priemery sú vhodné do krmítok alebo PVA. Pelety Carp Food Ultra Fish Pellet čierny halibut sú taktiež vynikajúce ako samostatná nástraha a tiež ako doplnok k širokej škále zmesí. Čas rozpúšťania závisí od priemeru a teploty vody čo trvá približne 5 až 15hodín.Dôvody ku kúpe pelety Carp Food Ultra Fish Pellet čierny halibut 5kg:
  • Pelety špičkovej kvality

  • Balenie 5kg

  • Obsah rybej múčky a oleja

  • Univerzálne použitie

  • Vhodné do PVA

  • Vhodné aj ako háčiková nástraha

  • Čas rozpúšťania 5-15hodínTANDEM BAITSTandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Dlhoročné skúsenosti s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede.

Dodatočné parametre

Kategória: Nástrahy
Naskladnené: 17.03.2021
poradové číslo: 63140
mnozstvo skladom: 16

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: