Okysličovač AA Batterie, USB, 230V + Vedro 25L

Kód: 1 A0760
Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
Okysličovač AA Batterie, USB, 230V + Vedro 25L
€42,50
na sklade > 5 ks
Set v ktorom nájdete okysličovač vody na AA batérie, napájanie 230V alebo USB spolu s vedrom (25L) na prechovávanie živých rybiek. S úchytom na okysličovač.

Detailné informácie

Podrobný popis

Okysličovač AA Batterie, USB, 230V + Vedro 25LŠpeciálny set ktorý udrží Vaše nástrahové ryby pri živote. Jednoducho všade tam kde je to potrebné, pri transporte, na lovnom mieste alebo u Vás doma.Set obsahuje:

- Okysličovač (motorček)

- USB kábel 100cm

- Trubička 60cm

- Okysličovací kamienok

- Svorky na batériu

- Konektor do autozapaľovača

- Konektor do siete (230V)

- Vedro na živú nástrahu 25LDôvody ku kúpe setu okysličovač AA Batterie, USB, 230V + Vedro 25L

- Zabraňuje uhynutiu rybiek

- Lov dravcov

- USB kábel

- Napájanie 230V, z autozapaľovača alebo batérie

- Uzatvárateľné vedro 25L

- Výhodná cenaOkysličovač AA Batterie, USB, auto adapter/230V, svorky

Okysličovač výborne okysličuje vodu počas prechovávania alebo transportu rybiek, čím zabraňuje ich uhynutiu. Dobrá pomôcka pri love dravcov ako napríklad šťuka, zubáč, boleň alebo sumec. Na zadnej strane okysličovača sa nachádza úchyt pre pripevnenie napríklad na vedro. Spínač funguje v dvoch polohách. V prvej polohe sa spúšťa iba ak sú v okysličovači 3xAA batérie a v druhej ak je pripojený cez USB. Balenie obsahuje: okysličovač, svorky s káblom 50cm, USB kábel 100cm, trubičku 60cm, konektor do autozapaľovača, konektor do siete(230V) a okysličovací kamienok. Takýto set dokonale pokrýva všetky druhy napájania. Batérie AA nie sú súčasťou balenia.Vedro na živú nástrahu 25L - uzatvárateľné

Vedro na prechovávanie rybiek - živých nástrah. Vhodný na transport rybičiek autom, po príchode na rybárske revíry možné vybrať vnútornú časť a umiestniť do vody. Najlepší spôsob prechovávania rýb priamo vo vode na lovnom mieste!SPORTS s.r.o.

Rybársky a športový veľkoobchod SPORTS s.r.o. Vám už od roku 1999 prináša tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty pre vaše hobby. Kvalitné služby a produkty s dlhoročnou tradíciou testované priamo v teréne našimi špičkovými testérmi je to, čo nás robí špičkou na Slovenskom a Českom trhu. Neustále zlepšovanie a prinášanie noviniek je našim motorom ktorý nás ženie dopredu.

Dodatočné parametre

Kategória: Tonky, okysličovače
poradové číslo: 55502

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: