Nadväzcová šnúra Tandem Baits Stealth Silk Stripper 15m

Kód: 199 30402
Neohodnotené
Značka: Tandem Baits
€16

Zvoľte variant

Nadväzcová šnúra Tandem Baits Stealth Silk Stripper je extrémne pevná šnúrka s antireflexným povlakom s výraznou odolnosťou proti oderu. Poskytuje prirodzenú prezentáciu návnady.

Detailné informácie

Varianta: farba: kamufláž nosnosť 30lb
sklad 3 ks | 199 30402
€16
Varianta: farba: tmavo hnedá nosnosť 30lb
sklad 5 ks | 199 30403
€16

Podrobný popis

Nadväzcová šnúra Tandem Baits Stealth Silk Stripper 15mNadväzcová šnúra Tandem Baits Stealth Silk Stripper je to pomaly klesajúca šnúra s mäkkým jadrom, obklopená antireflexným povlakom s vysokou odolnosťou proti oderu. Poskytuje mimoriadne prirodzenú prezentáciu návnady. Vytvára neuveriteľne oderu odolný, úplne antireflexný povrch, ktorý obklopuje hodvábne jemné PES vlákna, tkané špeciálnou technikou s odolnými PTFE vláknami. Odolný povrch sa neopotrebuje ani v uzloch, zabráni zamotaniu a umožní vám vytvoriť pevné a odolné montáže. Odstránenie plášťa a odhalenie super mäkkého jadra umožňuje nespočetné množstvo možností pre výrobu moderných kombinovaných kaprových montáží.Dôvody ku kúpe nadväzcová šnúra Tandem Baits Stealth Silk Stripper 15m:
  • Kvalitná nadväzcová šnúra

  • Pomaly potápavá

  • Dĺžka 15m

  • Antireflexný povrch

  • Vysoká sila v uzloch

  • Oderu odolnáTANDEM BAITSTandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Viac ako 20 rokov skúseností s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede.

Dodatočné parametre

Kategória: Nadväzce
Naskladnené: 30.04.2019
poradové číslo: 58155
mnozstvo skladom: 8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: