Morský nadväzec Z-sea Zebco 0,50mm veľkosť háčika # 2/0

Kód: 44 3441000
Neohodnotené
Značka: ZEBCO
€2,38
Skladem (2 ks)
Morský nadväzec s piatimi háčikmi s naviazanými korálkami pre lov tresiek, makrel a rôznych iných morských rýb. Používaný najmä v Nórsku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Morský nadväzec Z-sea Zebco 0,50mm veľkosť háčika # 2/0Morský nadväzec, ktorý sa v posledných rokoch osvedčil ako super učinný. Ideálny pre lov tresiek, makrel a rôznych iných morských rýb. Nadväzec s piatimi háčikmi striebornej farby s naviazanou umelou rybkou a korálkami pre lov tresiek, makrel a rôznych iných morských rýb. Na nadväzci je naviazaných päť kusov umelých rybičiek s háčikom veľkosti # 2/0.Dôvody ku kúpe morský nadväzec Z-sea Zebco veľkosť háčika 6:
  • Lov morských rýb

  • Osvedčený a extrémne učinný

  • Veľkosť háčika 2/0

  • Priemer vlasca 0,50mmZEBCO EUROPE kvalita od roku 1860História Zebco Europe v Nemecku začala v roku 1860 kedy Jozef Witt a Ernst Gustav Führmann založili v Hamburku spoločnosť pod ich menami a predávali laná, siete a ďalšie vybavenie pre komerčný rybolov. Čoskoro bol sortiment rozšírený o rybárske náčinie. Ernst Gustav Führmann riadil firmu 40 rokov a veľmi úspešne. V roku 1918 prevzal spoločnosť jeho syn Ernst Führmann a viedol ju ďalších 30 rokov. Po jeho smrti v roku 1949 prevzala spoločnosť jeho žena a viedla firmu niekoľko rokov spolu s bývalým asistentom jej muža. Nakoniec v roku 1967 predala spoločnosť Witt & Führmann ktorá bola rodinným podnikom 90 rokov. Pod novým vedením sa rýchlo rozvíjala a zmenila meno na Witt & Führmann, Snap Angelgeräte GmbH. V roku 1986 zmenila spoločnosť znova vlastníka a spolu so Zebco corporation (USA) došlo k ďalšiemu rozvoju. V roku 1994 sa spoločnosť premenovala na Zebco sports a na jar 2002 začala predávať svoje výrobky aj  v európskych pobočkách. Zjednotenie značiek Zebco ktoré boli predané oddelene sa zjednotili v roku 2011. Vďaka akvizíciam sa dosiahli dva kľúčové ciele: prvý-dlhodobé zaistenie globálnej stratégie značky a druhý-zaistenie väčšieho rozmachu v Európe. 

Dodatočné parametre

Kategória: Nadväzce
tabulky: <table class="WithBorder"><tr><td>názov</td><td> obj.číslo </td></tr><tr><td>Macrel Rig</td><td> 44 3441000</td></tr></table>
Naskladnené: 08.03.2017
poradové číslo: 9595

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: