Method feeder set Winner 20g 30g 40g + formička

Kód: 199 35288
Neohodnotené
Značka: Tandem Baits
€12,40
na sklade > 5 ks
Špeciálne navrhnuté method feeder krmítka, ktoré v okamihu vymeníte bez prevezovania novej montáže. Balenie obsahuje 1x 20g 1x30g 1x40g feeder krmítko a 1ks silikónovú formičku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Method feeder set Winner 20g 30g 40g + formičkaSada method feeder krmítok, ktoré ulahčujú rybolov vďaka rýchlej výmene. Nové krmítko už nemusíte viazať zakaždým, keď chcete zmeniť hmotnosť krmítka. Vďaka našim krmítkam je to jednoduchšie a hlavne rýchle. Funguje to na špeciálnom systéme kedy ostáva stredová trubička naviazaná a vymení sa len záťaž-krmítko. Túto vychytávku oceníte aj pri transporte, kedy jednoducho odopneme krmítko a tak zabránime poškodeniu blanku prútu. Takáto montáž je ihneď pripravená k použitiu, stačí si len vybrať správnu hmotnosť. Samotné krmítko je vyrobené z kvalitného jemne pružného materiálu s vyvýšenou bočnou stenou, ktorá zabraňuje rozpadu kŕmnej zmesi pri ďalekom nahadzovaní. Špeciálne háčiky umožňujú uchytenie gumičky na pripevnenie PVA sáčikov. Balenie obsahuje 1x 20g 1x30g 1x40g feeder krmítko a 1ks silikónovú formičku.Dôvody ku kúpe method feeder set Winner 20g 30g 40g + formička:
  • Špeciálny systém výmeny záťaží

  • Špeciálne tvarované krmítka

  • Vyvýšená bočná hrana

  • Odolný jemne pružný materiál

  • Silikónová formičkaWinnerWinner je značka, ktorej produkty sú určené pre lov na plávanú a Feeder, method Feeder. Pokrýva celý sortiment tohto spôsobu lovu od nástrah, krmiva, háčikov, bižutérie až po samotné prúty a kreslá. AK je úspech najdôležitejší, potom je značka Winner prirodzenou voľbou.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmítka
Naskladnené: 24.06.2021
poradové číslo: 63917

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: