Kľúčenka Expert plavák

Kód: 302 20500003
Neohodnotené
€4,21

Zvoľte variant

Kvalitná kľúčenka vyrobená z balzy je 8x lakovaná a farbená pre dosiahnutie maximálnej tvrdosti. Pekná a ľahká kľúčenka urobí radosť každému rybárovi.

Detailné informácie

Varianta: zelený 2 ks
Skladem (4 ks) | 302 20500003
€4,21

Podrobný popis

Kľúčenka Expert plavák


Tak ako všetky balzové plaváky aj tieto kľúčenky sú až 8x farbené a lakované pre dosiahnutie maximalnej tvrdosti a kvality. Použité laky a farby nepredstavujú žiadnu hrozbu pre životné prostredie pretože sú úplne biologicky odbúrateľné. Kľúčenka je splietaným špagátikom zavesená na železnom oku pre jednoduché pripnutie alebo zavesenie kľúčov. Vďaka žiarivým farbám a balzovému telu sa nestane, že stratíte kľúče v tráve alebo ich utopíte na dne jazera. Malá praktická pozornosť alebo darček ktorý poteší každého rybára.

Dôvody ku kúpe rybárskej kľúčenky Expert plavák
- Kvalitná a praktická pomôcka
- Biologicky odbúrateľné farby a laky
- Plávajúca
- Žiarivé farby

História značky EXPERT
Poľský výrobca EXPERT je naozajstný expert vo výrobe plavákov s vyše 20 ročnou tradíciou a praxou. Firma patrí medzi najväčších výrobcov v Európe a poskytuje plaváky prakticky na všetky techniky lovu. Najkvalitnejšie balzové plaváky sú až 8x maľované a lakované pre dosiahnutie maximálnej tvrdosti a kvality. Použité laky a farby nepredstavujú žiadnu hrozbu pre životné prostredie pretože sú úplne biologicky odbúrateľné.

Dodatočné parametre

Kategória: Nástrahy
Naskladnené: 03.09.2021
poradové číslo: 53574
mnozstvo skladom: 38

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: