Kaprové boilies Radical Bloody Chicken Boilie 1kg

Kód: 44 3706001 44 3706002 Zvoľte variant
Neohodnotené
€11,50
18 dní od objednania Skladem (4 ks) Zvoľte variant
Variant
Univerzálne mäsové boilies stimuluje apetít rýb a dokonca pozitívne pôsobí na ich trávenie. Vhodné pre krátke chytanie, dlhé výpravy a taktiež do teplej alebo studenej vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kaprové boilies Radical Bloody Chicken Boilie 1kgBoilies Bloody Chicken je v súčasnosti známe asi každému rybárovi. Už veľa rokov kontinuálne a spoľahlivo chytá ryby. Je to boilies ideálne do každej situácie a nezáleží na tom, či sa jedná o krátke alebo dlhé výpravy, v lete alebo v zime. Vďaka obsahu vysoko atraktívneho mäsového mixu, ktorý pôsobí pozitívne dokonca na samotné trávenie kaprov, a tým pádom stimuluje aj ich apetít, vytvára u nich tukové zásoby. To vysvetľuje jeho mimoriadnu nutričnú atraktivitu a výborné výsledky pri rybolove.Dôvody ku kúpe kaprové boilies Radical Bloody Chicken Boilie 1kg:
  • Hnedá farba

  • Boilies z mäsového mixu

  • Pozitívne pôsobí na trávenie

  • Stimuluje apetit rýb

  • Bez umelých konzervantov a farbívRADICAL overená kvalitaKvalitná kaprárska výbava pre lov veľkých kaprov. Vysoko kvalitné prúty a navijáky vyskúšané a testované priamo v teréne. Výborné príslušenstvo prepracované do detailov a neodolateľné nástrahy ktoré sú dobre známe každému rybárovi vďaka ich kvalite v kombinácii so super dizajnom. Radical je stelesnenie moderného rybolovu v pravom slova zmysle. 

Dodatočné parametre

Kategória: Nástrahy
Naskladnené: 24.06.2021
poradové číslo: 64068
heureka dostupnost: 18
mnozstvo skladom: 4

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: