Geoff Anderson čiapka BEANIE - 18,5micron

Kód: 259 2405
Neohodnotené
€29,10
na sklade > 5 ks
Čiapka na každodenné použitie vyrobená z technického merino vlákna. Vyrobené z rýchloschnúceho elastického materiálu vhodná na šport aj bežné nosenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čiapka Geoff Anderson


Naše inovatívne zmesi Technical Merino tkanín udržujú chladné, suché, svieže, pohodlné a to aj pri vysoko výkonných outdoorových aktivitách. Naše tkaniny TechnicalMerino nie sú pozmenené chemikáliami akéhokoľvek druhu, výkonnosť je trvalá. V priebehu času sa nevyperie. Jemná rovnováha hydrofóbnych a hydrofilných vlákien umožňuje, aby sa prebytočná vlhkosť prirodzene odparoval.
Vychutnajte si prírodné veľmi dobré vlastnosti a vychutnajte si silu a výkon pridaných recyklovateľných syntetických materiálov.

Hlavné dôvody ku kúpe čiapky Geoff Anderson
- Tenká a extrémne ľahká
- Luxusný mäkký komfort
- Príjemné prirodzené teplo
- Pevná a trvanlivá
- Kvalita zaručená certifikáciami Woolmark®, Oeko-Tex® a ISO 9001
- Materiál s jednoduchou starostlivosťou a bez zápachu

100% obnoviteľný produkt je odolný pri používaní a je recyklovateľný a biologicky odbúrateľný na konci životného cyklu. Toto 18,5 mikrónové vlákno absorbuje potenie bez toho, aby ste cítili vlhkosť a mali nepríjemný pocit, s pridanou výhodou prirodzeného odpudzovania. Absorbuje vlhkosť a vytvára teplo.

Dodatočné parametre

Kategória: Čiapky
tabulky: <table class="WithBorder"><tr><td><h2><font color=green>Čiapka Geoff Anderson</b></font></h2> </td></tr><tr><td>Naše inovatívne zmesi Technical Merino tkanín udržujú chladné, suché, svieže, pohodlné a to aj pri vysoko výkonných outdoorových aktivitách. Naše tkaniny TechnicalMerino nie sú pozmenené chemikáliami akéhokoľvek druhu, výkonnosť je trvalá. V priebehu času sa nevyperie. Jemná rovnováha hydrofóbnych a hydrofilných vlákien umožňuje, aby sa prebytočná vlhkosť prirodzene odparoval. </td></tr><tr><td>Vychutnajte si prírodné veľmi dobré vlastnosti a vychutnajte si silu a výkon pridaných recyklovateľných syntetických materiálov. </td></tr><tr><td> </td></tr><tr><td><font color=green><b>Hlavné dôvody ku kúpe čiapky Geoff Anderson</b></font> </td></tr><tr><td>- Tenká a extrémne ľahká </td></tr><tr><td>- Luxusný mäkký komfort </td></tr><tr><td>- Príjemné prirodzené teplo </td></tr><tr><td>- Pevná a trvanlivá </td></tr><tr><td>- Kvalita zaručená certifikáciami Woolmark®, Oeko-Tex® a ISO 9001 </td></tr><tr><td>- Materiál s jednoduchou starostlivosťou a bez zápachu </td></tr><tr><td> </td></tr><tr><td>100% obnoviteľný produkt je odolný pri používaní a je recyklovateľný a biologicky odbúrateľný na konci životného cyklu. Toto 18,5 mikrónové vlákno absorbuje potenie bez toho, aby ste cítili vlhkosť a mali nepríjemný pocit, s pridanou výhodou prirodzeného odpudzovania. Absorbuje vlhkosť a vytvára teplo.</td></tr></table>
Naskladnené: 07.09.2020
poradové číslo: 51992

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: