Feeder system Power gum 6kg/1ks

Kód: 1 011
Neohodnotené
€1,59

Zvoľte variant

Feeder systém s tyčkou proti motaniu, karabinou na zavesenie krmítka, amortizérovou gumou s obratlíkmi na obidvoch koncoch na upevnenie hlavného vlasca a nádväzca. Používa sa pri love ne feeder, bráni zamotaniu vlasca a pretrhnutiu tenkých nádväzcov.

Detailné informácie

Varianta: nosnosť 6 kg
na sklade > 5 ks | 1 011
€1,59

Podrobný popis

Feeder system Power gum 6kg/1ksSystém ktorý sa používa hlavne na tečúcich riekach alebo kanáloch pri love mreny alebo kapra. Takto zostrojený systém tlmí razantné zábery a výpady ryby, kedy dochádza k pretrhnutiu jemného nadväzca. Montáž je veľmi jednoduchá, vrchný obratlík nad plastovou hokejkou sa naviaže na kmeňový vlasec a na spodný obratlík naviazaný na amortizačnej gume sa upevní nadväzec s háčikom. Jednoduchý systém, ktorý zaručí zdolávanie aj väčších protivníkov v prúde. Nosnosť 6kg.Dôvody ku kúpe feeder system Power gum 6kg/1ks:
  • Lov na feeder

  • Tlmí razantné zábery

  • Ideálne pre jemné nadväzce

  • Nosnosť 6kgSPORTS s.r.o.Rybársky a športový veľkoobchod SPORTS s.r.o. Vám už od roku 1999 prináša tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty pre vaše hobby. Kvalitné služby a produkty s dlhoročnou tradíciou testované priamo v teréne našimi špičkovými testérmi je to, čo nás robí špičkou na Slovenskom a Českom trhu. Neustále zlepšovanie a prinášanie noviniek je našim motorom ktorý nás ženie dopredu.

Dodatočné parametre

Kategória: Feeder bižutéria
poradové číslo: 22567
mnozstvo skladom: 6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: